Omschrijving
Nagenoeg nieuwe woning van ca. 1120 m³ voorzien van alle moderne materialen en apparatuur.
Deze nagenoeg nieuwe woning is van alle moderne materialen en apparatuur voorzien. De ruimte in deze woning van ca. 1.280 m³ (inclusief bijgebouw) is enorm en de afwerking in en rond de woning is hoogwaardig. De locatie aan de rand van het dorp, kort bij de ontsluitingsweg, in een mooie nieuwbouwwijk is prachtige. De kavel is 935 m² groot en heeft veel privacy te bieden. De inpandige en een tweede, externe, garage maken dat wonen met mantelzorg of een beroep aan huis hier prima mogelijk zijn.
Hier heeft u de mogelijkheid om:
• Riant te wonen met uw (samengesteld) gezin,
• Mantelzorg,
• Beroep of bedrijf aan huis,
• Of ………… wellicht heeft u andere ideeën qua bestemming!
Kenmerken:
• Bouwjaar woning 2021,
• Kaveloppervlakte 935 m²,
• Woonoppervlakte (volgens NEN2580 norm) 247 m²
• Gebruikersoppervlakte totaal 435 m²
• Inpandige en een losstaande garage,
• Royale tuinoverkapping,
• Dubbele carport,
• Diverse rolluiken c.q. screens,
• Kunststof kozijnen,
• Inhoud woning ca. 1120 m³
• Moderne keuken met kookeiland,
o Alle gewenste apparatuur is aanwezig,
o Alles van het kwaliteitsapparatuur Siemens,
• Duurzaamheid:
o Tripple glas,
o Spouw-, vloer-, dakisolatie volgens de nieuwste vereisten,
o 24 zonnepanelen,
o Accupakket 24 KW
o Grondwarmtepomp NIBE,
o WTW-systeem,
o Vloerverwarming op alle verdiepingen incl. losstaande garage,
o Laadpaal auto,
• Resulterend in energielabel A++++ (maximaal haalbaar niveau),
• Grote tuin
o Op het westen gericht,
o Volledige privacy
o Voorzien van Husqvarna robotmaaier,
o Vrije zijingang naar losstaande garage.
o Royale overkapping met screens aanwezig.
Begane grond
Via de grote entree met vide betreed je de woning. Alle ruimtes waar je de woning binnenkomt zijn voorzien van tegels met vloerverwarming. De overige ruimtes zijn voorzien van doorlopende pvc vloeren met eveneens vloerverwarming. De wanden in de woning zijn grotendeels strak gestukt en soms voorzien van fraai behang. De plafonds zijn voorzien van spanplafond, ideaal voor een fijne akoestiek in de woning zijn eveneens strak gestukt en op veel plaatsen zijn inbouwspots aanwezig. De moderne meterkast is uitgebreid Hier is ook de unit voor het alarmsysteem aanwezig.
Vanuit de entreehal heb je toegang tot een grote kamer die nu in gebruik is als kantoorruimte, maar ook een bestemming als slaapkamer, speelkamer kan krijgen.
Doorlopend kom je in de grote keuken/ woonkamer. Deze ruimte is visueel feitelijk in drie stukken onderverdeeld. Een gezellige zithoek, een eethoek met zicht op de achtertuin en een kookgedeelte met kookeiland. De eethoek is open tot in de nok en fraai betimmerd. Vanuit het kookgedeelte loop je via een dubbele schuifdeur naar de tuinoverkapping en tuin.
De keuken is rijkelijk uitgerust met o.a. vaatwasser, combimagnetron, stoomoven, 4 pits kookplaat met ingebouwde afzuiging, Quooker en koelkast. Alle apparatuur van het kwaliteitsmerk Siemens. De keuken bestaat uit een wandgedeelte en een kookeiland en is afgewerkt met een hardstenen blad. Van achter het kookeiland heb je een prachtig zicht op de achtertuin. Aansluitend aan de keuken is een extra berging beschikbaar. Deze is nu in gebruik als speelkamer, maar kan naar eigen wens gebruikt worden.
Aan de achterzijde van de woning kom je binnen in een portaal. Vanuit deze ruimte heb je toegang tot het toilet (met apart urinoir), de wasruimte met aansluitingen voor wasmachine, droger en een werkblad met kraan en spoelbak. De wasruimte is volledig betegeld. En toegang tot de technische ruimte met o.a.:
• Verdeler en pomp vloerverwarming,
• Waterontharder,
• Nibe grondwarmtepomp,
• Nibe boiler 500 ltr tapwater,
• Nibe boiler 200 ltr buffervat vloerverwarming,
• Omvormer zonnepanelen.
Tenslotte kom je in de garage. Ook de garage is voorzien van een tegelvloer met vloerverwarming en zelfs hier zijn de wanden en plafond gestukt. Er is een elektrische overheaddeur aan de voorkant en een loopdeur naar de tuin aan de achterkant. Een kastenwand verdeelt de garage in twee delen, maar indien gewenst is dit eenvoudig om zetten naar één grote ruimte. Hier hangt het Solar Edge accupakket van 25 kW.
1e verdieping
Via een mooie houten trap komt u op de overloop van de 1e verdieping. Ook op deze verdieping een doorlopend pvc-vloer met vloerverwarming, gestukte wanden (soms behang) en gestukte plafonds. De ramen op deze verdieping zijn voorzien van elektrisch bedienbare rolluiken (slaapkamer) of screens (badkamer).
De masterbedroom mag deze naam met recht dragen. Een geweldige kamer met een royale bergruimte onder de trap naar de 2e verdieping. Doorlopend kom je in de prachtige ruime walk-in-closet. Wie wordt hier nu niet enthousiast van!!
Slaapkamer 2 en 3 op deze verdieping zijn eveneens royaal en afgewerkt zoals eerder vermeld. De badkamer is volledig betegeld en voorzien van een bad, toilet, badmeubel met dubbele wastafel. De inloopdouche met 2 regendouches is erg royaal.
2e verdieping
Via opnieuw een fraaie houten vaste trap komt u op de 2e verdieping. Ook hier een betonnen verdiepingsvloer en een pvc-vloer met vloerverwarming. In het achterste deel is een royale (slaap)kamer gerealiseerd. Op deze verdieping staat de WTW-unit van het merk Comair.
Buitengebeuren
Aan de voorzijde is een moderne fraai aangelegde tuin aanwezig en voor de garage een royale dubbele carport met acculader.
De achtertuin ligt op het westen en heeft veel privacy te bieden. Hier vind je altijd een plekje in de zon of zit je heerlijke onder de royale overkapping, met screens, die aansluitend aan de keuken gesitueerd is. Het grasveld wordt netjes bijgehouden door de Husqvarna robotmaaier en de terreinafscheidingen van gedeeltelijk metselwerk en gedeeltelijk houtwerk zijn passend bij de woning.
In de tuin staat ook een 2e vrijstaande garage. Deze is via een poort en inrit vanuit de zijkant van het perceel te bereiken. Een ideale mogelijkheid voor een mantelzorgwoning of voor het uitoefenen van een bedrijf of beroep waarbij privé en zakelijk gesplitst kan worden. In de garage is een toilet aanwezig met tegelvloer, overige vloeren zijn gevlinderde betonvloeren voorzien van vloerverwarming.
Enthousiast geworden na het lezen van deze beschrijving. Maak een afspraak, kom kijken en proef de sfeer van deze geweldige woning en tuin!