Langgevelboerderij met diverse grote bijgebouwen gelegen op een perceel van 9.888 m2.
Deze langgevelboerderij staat op een perceel van maar liefst 9.888 m². Naast de langgevelboerderij heeft een gedeelte (300 m²) van het perceel ‘recreatiebestemming’. Op deze recreatiebestemming staat een bijgebouw. Achter op de ‘woonkavel’ staat een flinke schuur en aan de zijkant is een royale berging aanwezig.
De koper moet rekening houden met flink wat vernieuwingswerkzaamheden. De mogelijkheden zijn enorm en een dergelijke woonlocatie met zelfs de extra mogelijkheid iets recreatiefs te doen komt je zelden tegen.
Laat u inspireren en kijk of hier uw dromen in vervulling kunnen gaan!
Kenmerken: • Kavel 9.888 m² groot, • Gedeeltelijke (300 m²) recreatie bestemming, • Veel bebouwing in vierkante meters, • Landelijk gelegen, • Aanvaarding in overleg.
Indeling woning De woning bestaat is als volgt onderverdeeld: Begane grond Via de voordeur kom je binnen in de hal van de woning. Beneden is er een slaapkamer met aansluitend een kledingkamer en badkamer met toilet. De keuken is aan de achterkant bereikbaar via een aangebouwde afhang. Naast de gesloten keuken is er een kelder/bergruimte en een L-vormige woonkamer.
Vanuit de afhang waar ook het toilet zich bevindt, kun je doorlopen naar een werkplaats (vroegere staldeel), vervolgens berging en een grote extra bergruimte (samen het vroegere schuurdeel).
1e verdieping Via de trap kom je op een grote open ruimte die naar eigen smaak is in te delen. Boven het woongedeelte zijn twee slaapkamers gemaakt.
Overige gebouwen Buiten de langgevelboerderij (uit 1850, verbouwd in 1965) staan er drie gebouwen op dit perceel • Berging • Schuur (uit 1950) • Recreatiewoning
Opmerkingen: 1. Opgemerkt moet worden dat de bijgebouwen en een gedeelte van de langgevelboerderij in slechte staat verkeren. 2. Op een gedeelte van de kavel zit een recreatieve bestemming. De bestemmingsplannen over regelgeving onderstaand opgenomen. 3. Met de gemeente is afstemming geweest over het splitsen van de langgevelboerderij in twee wooneenheden. Uitkomst van dit overleg is tweeledig en ik citeer de gemeente: a. ‘Het toevoegen van een 2e wooneenheid is niet mogelijk vanwege de locatie.’ b. ‘Er zijn wellicht andere mogelijkheden op deze locatie. Wij staan open om daarover in gesprek te gaan.’ 4. De WOZ-waardes zijn als volgt: a. Woongedeelte Broekenseind 3: € 751.000, - b. Recreatiegedeelte Broekenseind 3a: € 131.000, - 5. Op het perceel rusten de bestemmingen ‘Wonen’, ‘Recreatie’ en ‘Agrarisch’. De bestemmingsplanregels zijn in te zien om de website van ‘Omgevingsloket’.
Voor meer informatie kunt u mailen naar Vosters Onroerend Goed BV, info@vostersonroerendgoed.nl, of bellen met
Wilfred Oostenbrink, 0622855129
. Aan onvolkomenheden in tekst en inhoud kunnen geen rechten worden ontleend. Alle aanbiedingen zijn vrijblijvend.
Niet gevonden wat u zocht? Schrijf u dan vrijblijvend in om op de hoogte te blijven van ons recentste aanbod.
Schrijf u in
U gebruikt een verouderde browser. Upgrade nu naar een moderne browser om ten volle gebruik te kunnen maken van alle functies van onze site: Chrome |
FireFox |
Opera |
Safari |
Microsoft Edge